Met ‘Jouw Tranen Komen Veel Te Laat’ heeft “de gezelligste zanger van Nederland” Hans Snoek wederom een kraker te pakken. Het is de opvolger van ‘Mirjana’ waarmee Hans goed wist te scoren. Wederom ging de pet-dragende Bosschenaar de samenwerking aan met topproducer Harald Queens die met zijn geweldige sound al vele hits produceerde voor o.a. Marco Schuitmaker, Robert Pater, Rudy de Wit, Rutger van Barneveld e.v.a.
“Ik was altijd al een fan van dit liedje uit de beginperiode van de carrière van Henk Damen. Daarom heb ik er nu samen met Harald Queens een eigen uitvoering van gemaakt, en ik ben erg blij met het resultaat” vertelt Hans trots.
Deze single zal binnenkort ongetwijfeld volop uit de radio zenders schallen en te horen zijn in de vele feest café’s van Nederland en Vlaanderen.
De single verschijnt via Hit It! Music en is te downloaden en te streamen op de bekende portals en wordt ondersteund door een passende videoclip
