Op 20 februari verscheen de nieuwe single van Diego Holzken: ‘Diner Voor Twee’. De track is een herkenbare Nederlandstalige volkspop-plaat met het energieke uptempo geluid dat we van de zanger gewend zijn. In ‘Diner Voor Twee’ bezingt Diego de klik tijdens een eerste ontmoeting.
De bijbehorende videoclip, geproduceerd door Filmcreatie, werd opgenomen in het Italiaanse restaurant Prego! by Massimo in Weert. De beelden sluiten naadloos aan bij de tekst en de opgewekte sfeer van het nummer.
Naast de officiële videoclip heeft Diego samengewerkt met Nobel Productions voor een flinke hoeveelheid extra content. Deze beelden zullen de komende tijd breed worden ingezet op zijn sociale mediakanalen om de release te ondersteunen.







